Informujemy, że z dniem 17 lipca 2024 r. zakończyliśmy obsługę nowych zgłoszeń w ramach projektu Veritas Polska. Aktualni klienci nadal będą obsługiwani.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@veritas.pl

Dlaczego Veritas Polska

Opieka nad osobą starszą wymaga odpowiedniego przygotowania, doświadczenia oraz mnóstwa pokładów empatii i cierpliwości. Nie każda rodzina jest w stanie samodzielnie podołać takiemu zdaniu – tym bardziej że osoby starsze bardzo często chorują i nie mogą samodzielnie funkcjonować. Wychodzą naprzeciw takim sytuacjom Veritas Polska, jako firma z wieloletnim doświadczeniem dokłada wszelkich starań, aby zadbać o komfort i bezpieczeństwo osób starszych i aby pomóc Państwu zapewnić jak najlepsze wsparcie.

opieka domowa

Dzięki opiece domowej osoba starsza nie musi opuszczać swojego domu – może w nim pozostać i będzie miała zapewnioną profesjonalną pomoc przez 24 godziny na dobę! Takie rozwiązanie ma szczególne znaczenie, jeśli osoba starsza cierpi na przewlekle choroby i ma problemy z poruszaniem się, dlatego pomagamy w każdy możliwy sposób.

Dlaczego warto skorzystać z naszej propozycji?

Chcemy pomóc Państwu i Państwa rodzicom poczuć się bezpiecznie we własnym domu. W miejscu, w którym prawdopodobnie spędzili większość swojego życia. Model, który oferujemy, czyli całodobowa opieka domowa – pozwala na takie rozwiązanie. Dzięki zatrudnieniu doświadczonej opiekunki mogą Państwo liczyć na to, że jesień życia rodziców będzie przebiegała spokojnie i całkowicie bezpiecznie. Pomagamy dopasować opiekę domową do wymogów każdego naszego klienta. Nasze oświadczenie oraz podejście do pracy sprawia, że mogą Państwo nam zaufać w tak wymagającym zadaniu. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności oraz w rozwiązywaniu problemów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas.

Zapewniamy miesięczny cykl rozliczeniowy

Dbamy o komfort psychiczny naszych klientów oraz o to, aby wszelkie formalności były dopięte w sposób sprawiedliwy i uczciwy. Dlatego zapewniamy miesięczny cykl rozliczeniowy – co oznacza, że rozliczamy usługę za dany miesiąc (jeśli jest on dłuższy lub krótszy to klient płaci adekwatną kwotę do ilości dni). Zależy nam na tym, aby praca opiekunki związana z pomocą seniorowi była rozliczana sprawiedliwie i uczciwie. Jest to bardzo precyzyjny i dokładny system rozliczeniowy (niż ten 4 tygodniowy).

Dajemy wybór rodzinie

Zdajemy sobie sprawę, że przyjęcie kogoś „obcego” do swojego domu może być niekomfortową sytuacją, dlatego u nas to Państwo decydują, z którą opiekunką chcą podjąć współpracę. Zanim nawiążemy ostateczną współpracę, wysyłamy rodzinie dwa lub trzy profile naszych Opiekunek, abyś samodzielnie zdecydowali, kto ma się zaopiekować twoim rodzicem.

Dwutygodniowy okres wypowiedzenia

Ze względu na bezpieczeństwo Państwa rodziców oraz komfort psychiczny — okres wypowiedzenia umowy w naszej firmie trwa jedynie dwa tygodnie. Co oznacza, że jeżeli wymagane są jakiekolwiek zmiany dotyczące usługi to okres wypowiedzenia umowy trwa jedynie dwa tygodnie.

opieka w polsce

Przerwa w świadczeniu usługi jest bezpłatna

Jesteśmy uczciwi i staramy się wywiązywać z wszelkich założeń oraz ustaleń dlatego przerwa w świadczeniu usług jest bezpłatna. Jeżeli opiekunka wyjeżdża na kilka dni, nie wystawiamy za to faktury, nie ponoszą zatem Państwo żadnych kosztów.

Profesjonalna opieka w rozsądnej cenie

Koszt opieki domowej w naszej firmie zaczyna się od 4650 zł miesięcznie. Nie pobieramy dodatkowych opłat np. za dojazd/wyjazd Opiekunki. Ostateczna kwota uzależniona jest od stanu zdrowia Podopiecznego oraz wymagań względem Opiekunki.

Serdecznie zapraszamy do współpracy