Oferta opieki nad osobami starszymi

Oferta opieki nad osobą starszą

Opieka nad osobą starszą jest bardzo wymagającym oraz odpowiedzialnym zajęciem. Nasi podopieczni to często osoby schorowane, borykające się z problemami dotyczącymi ich podstawowych czynności życiowych. Trudności mogą sprawiać im ubieranie się, higiena osobista, gotowanie, robienie zakupów czy też dbanie o swój dom. Opiekunki bardzo często muszą zmagać się z wieloma obowiązkami zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Dlatego jako firma oferująca usługę opieki domowej, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom pomoc, jakiej oczekują.

Seniorzy, którzy się do nas zgłaszają, robią to bezpośrednio lub poprzez swoje rodziny. Bardzo często, trzeba zaopiekować się osobą po hospitalizacji lub seniorem cierpiącym na problemy ze zdrowiem. Na szczęście, zapewnienie im należytej opieki, nie wiąże się z porzuceniem ich dotychczasowego trybu życia i własnego domu. Wychodząc naprzeciw potrzebom seniorów i ich rodzin, oferujemy usługę opieki nad osobą starszą w miejscu jej zamieszkania. Dzięki niej każdy klient będzie usatysfakcjonowany. Stanie się tak, ponieważ dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo podopiecznemu i spokój jego rodzinie.

Opieka seniora

Nasza oferta dotyczy:

Całodobowej opieki domowej – z doświadczenia wiemy, jak wiele trudu i zaangażowania wymaga pomoc osobie starszej i schorowanej. Nie zawsze możliwe jest, aby bliscy towarzyszyli seniorowi przez cały czas. Dlatego zatrudniona opiekunka osoby starszej mieszka z seniorem i zapewnia mu pomoc oraz bezpieczeństwo przez całą dobę. Dba o niego i jego otoczenie, dotrzymuje mu towarzystwa oraz zapewnia opiekę na jaką senior zasługuję.

Współpracy z firmą z 10 letnim doświadczeniem w branży opiekuńczej – już od 10 lat zajmujemy się zapewnianiem opieki nad osobami starszymi. Tak duże doświadczenie pozwala nam w odpowiedni jakościowo sposób spełniać wymagania naszych klientów. Wiemy jak dużo trudu i zaangażowania wymaga opieka seniora, dlatego nasze opiekunki mogą liczyć na wsparcie swoich koordynatorów.

Kompleksowej pomocy związanej z czynnościami dnia codziennego – usługa opieki nad osobą starszą dotyczy również pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz pomocy osobie starszej we wszelkich czynnościach związanych z jego codziennym funkcjonowaniem. Opiekunka spędza czas wspólnie z seniorem, dba o jego dom, dba o to, aby miał co jeść oraz o jego higienę osobistą. My natomiast dbamy o opiekunkę i przebieg wyjazdu na zlecenie.

Wyceny oraz pomocy dostosowanej do wymagań klienta – nasi koordynatorzy zapewniają pomoc w doborze odpowiedniej kandydatki oraz ciągłość obsługi zlecenia. Każda rodzina to inne wyzwanie, dlatego staramy się dopasować nasz personel nie tylko pod względem nabytego doświadczenia, ale i wspólnych zainteresowań oraz pasji. Oferowana przez nas pomoc, dostosowana jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dlatego każda zainteresowana osoba może dokonać wstępnej wyceny usługi samodzielnie.

Legalnego zatrudnienia opiekunki – uczciwe zatrudnienie to nie tylko gwarancja comiesięcznego wynagrodzenia, ale także odprowadzanie składek i prawo do bezpłatnego leczenia. Spełniając wszelkie wymagania oraz formalności zapewniamy w pełni legalne zatrudnienie opiekunki do osoby starszej.

Opieki wykwalifikowanych koordynatorów – nasi koordynatorzy zapewniają pomoc w doborze odpowiedniej kandydatki. Dbają o to, aby klienci otrzymali kilka profili opiekunek do wyboru. Zależy nam na tym, aby zarówno opiekunki jak i podopieczni czuli się komfortowo i bezpiecznie podczas realizowania zlecenia.

Zalety naszej usługi

Opiekunka seniora to osoba, która przebywa z podopiecznym przez cały czas. Zależy nam na tym, aby przebieg tej opieki odbywał się w spokojny i bezproblemowy sposób. Zarówno senior jak i opiekunka powinni czuć się komfortowo w swoim towarzystwie. Dlatego tak ważny jest pierwszy etap w realizacji oferty opieki nad osobą starszą. Od tego w jaki sposób zostanie przeprowadzona początkowa faza procesu realizacji usługi, bardzo często zależy jej dalszy przebieg.

Nasze usługi opiekuńcze charakteryzuje:

  • Wysoka jakość – od wielu lat jesteśmy pionierem na rynku związanym z opieką domową w Polsce. Nasze doświadczenie wykorzystujemy w doborze odpowiedniej formy opieki nad osobą starszą. Nasza kadra to przeszkoleni oraz doświadczeni opiekunowie o wysokiej kulturze osobistej. Ich wrażliwość oraz empatia sprawiają, że nie są obojętni na potrzeby drugiego człowieka.
  • Szybkość organizacji opieki – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że opieka nad osobą starszą powinna być zapewniona jak najszybciej. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć formalności do minimum. Pozwala to na zatrudnienie opiekunki osoby starszej najszybciej, jak jest to możliwe.
  • Wykwalifikowana kadra – wszystkie współpracujące z nami osoby posiadają doświadczenie oraz odpowiednie wymagania do tego typu pracy.
  • Kompleksowość – oferta opieki domowej dotyczy wielu czynności związanych z życiem codziennym podopiecznego. Nasze opiekunki przejmują obowiązki pielęgnacyjne nad podopiecznym po to, aby odciążyć ich bliskich.

Jeśli zatem chcesz oddać swojego bliskiego w ręce profesjonalistów to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!