Informujemy, że z dniem 17 lipca 2024 r. zakończyliśmy obsługę nowych zgłoszeń w ramach projektu Veritas Polska. Aktualni klienci nadal będą obsługiwani.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@veritas.pl

BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH KLIENTÓW JEST NAJWAŻNIEJSZE

URUCHOMILIŚMY NOWY PROGRAM VERITAS – KAŻDA OPIEKUNKA WYKONUJE TESTY ANTYGENOWE DO WYKRYWANIA INFEKCJI KORONAWIRUSEM

Z pandemią koronawirusa zmaga się już cały świat. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów i ich rodzin udostępniliśmy program dla opiekunek. Każda opiekunka zatrudniona w Veritas wykonuje diagnostyczne testy antygenowe. Pomagają one szybko rozpoznać zakażenie koronawirusem. Dzięki temu opiekunka dowie się, czy choruje w trakcie wykonywania testu, a nasi Klienci będą spokojni.

Test antygenowy działa w oparciu o próbki wymazu z nosa albo nosogardzieli. Na wynik czeka się tylko 15-30 minut, w odróżnieniu od badania PCR. Tam na rezultat trzeba poczekać około 24 godziny.

Wykonanie testu na obecność koronawirusa to gwarancja bezpieczeństwa, jeśli opiekunka przyjeżdża z zagranicy. Dlatego wszystkie opiekunki współpracujące z Veritas otrzymują możliwość jego wykonania dzień przed lub w dniu wyjazdu. Aktualny, negatywny test na koronawirusa to konieczność, żeby opiekunka mogła podjąć pracę w polskiej rodzinie.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących kwestii testów i bezpieczeństwa zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Do Państwa dyspozycji oddajemy również nasz e-mail: kontakt@veritas-polska.pl

Urządzenie testowe

Patyczek

Próbówka z płynem