Opieka całodobowa nad seniorem

Nasi podopieczni to zarówno osoby wymagające stałej opieki pielęgniarskiej czy medycznej, po hospitalizacji lub mające problemy z przemieszczaniem, jak też seniorzy, którym coraz większą trudność sprawiają czynności dnia codziennego. Dotychczas odpowiedzią na takie problemy był ośrodek pobytu stałego dla osób starszych. Jednak schorzenia przewlekłe lub tymczasowe, podeszły wiek czy problemy z mobilnością nie muszą oznaczać opuszczenia swojego domu. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi grupa Veritas, która zatrudnia ponad 1,5 tys. doświadczonych opiekunek osób starszych. Od teraz wraz z Veritas Polska możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Nasza oferta to:

współpraca z firmą będącą na rynku opieki od 7 lat

Z doświadczenia wiemy, jak wiele trudu i zaangażowania wymaga pomoc osobie starszej i schorowanej. Nie zawsze jest możliwe, aby bliscy byli przy seniorze przez cały czas, w ciągu dnia. Kiedy niezbędna jest pomoc przy podstawowych czynnościach, takich jak: jedzenie, korzystanie z toalety, higiena ciała czy codzienne dotrzymywanie towarzystwa, potrzebna jest dyspozycyjna i wykwalifikowana osoba.

pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego i towarzyszenie w czynnościach dnia codziennego

Podstawowe usługi wsparcia w czynnościach życia codziennego, takie jak pranie, prasowanie, zmiana pościeli, monitorowanie świeżości i stanu zapasów domowych, zakupy spożywcze czy odkurzanie, ale też wspólne spędzanie czasu, jak np. oglądanie telewizji lub czytanie książek.

baza kilkuset opiekunek, personel w dużej mierze posiadający medyczne wykształcenie i certyfikaty, jak też osoby z doświadczeniem nabytym na rynku polskim czy niemieckim

Od lat współpracujemy z kilkudziesięcioma agencjami w Polsce i na Ukrainie, posiadamy własne oddziały rekrutujące. Z naszą ofertą można zapoznać się w branżowych pismach, portalach internetowych najważniejszych targach w Polsce. Wierzymy, że inwestycja w kapitał ludzki przynosi długotrwałe korzyści, czego dowodem jest ponad 90% wskaźnik ponownie wyjeżdżających z nami opiekunek.

Polisa ubezpieczeniowa od Odpowiedzialności Cywilnej na kwotę do 1 000 000 euro

Dzięki niej możesz być spokojna. W razie nieumyślnego spowodowania szkód ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy. Rozumiemy, że wypadki się zdarzają, a w trosce o nasze Opiekunki ubezpieczamy je, żeby nie musiały się tym martwić.

legalne zatrudnienie opiekunki

Uczciwe zatrudnienie to nie tylko gwarancja comiesięcznego wynagrodzenia, ale także odprowadzanie składek i prawo do bezpłatnego leczenia. Spełniając wszelkie formalności zapewniamy bezpieczeństwo zarówno opiekunkom jak i naszym klientom.

opieka całodobowa wykwalifikowanych koordynatorów

Pomoc w dobrze odpowiedniej kandydatki i ciągłość obsługi zlecenia zapewniają nasi koordynatorzy. Każda rodzina to inne wyzwanie, dlatego staramy się dopasowywać nasz personel nie tylko pod względem nabytego doświadczenia, ale i wspólnych pasji czy zainteresowań.