Opieka godzinowa Wrocław

W Veritas Polska specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnej opieki nad osobami starszymi na terenie całej Polski. Oferta opieki godzinowej na terenie Wrocławia dotyczy kilkugodzinnej opieki dochodzącej. Oznacza to, że zatrudniona opiekunka pracuje w godzinach określonych według Państwa zapotrzebowania.
Bywają sytuacje, że niektórzy seniorzy potrzebują wsparcia tylko przez kilka godzin, wychodząc naprzeciw takiemu zapotrzebowaniu przygotowaliśmy dla Państwa spersonalizowaną usługę opieki nad seniorem w jego domu w tych godzinach w których jest ona najbardziej wymagana. Dokładny koszt takiej usługi znajdą Państwo poniżej:

  w godzinach dziennych 7-20
Godzina za opiekę w dni robocze 48,00 zł
Godzina za opiekę w weekendy i święta 53,00 zł

Istnieje możliwość wykupienia minimalnego pakietu, który dotyczy trzech wizyt w tygodniu. Jedna wizyta trwa minimum dwie godziny.

Korzystając z naszych usług mogą być Państwa pewni, że posiadamy doświadczone opiekunki z Polski. Naszemu personelowi zapewniamy dostęp do testów na koronawirusa. Skrupulatnie dbamy o to, aby podopieczni mieli zapewnione bezpieczeństwo oraz jak najbardziej profesjonalną pomoc.

Jak wyglądają poszczególne etapy realizacji naszej usługi?

Kontakt z Veritas Polska i wypełnienie ankiety zleceniowej

Dopasowanie odpowiedniej kandydatki do zlecenia

Akceptacja rodziny

Kontakt rodziny z opiekunką

Rozpoczęcie usług

Rozliczenie usług następuje na koniec miesiąca na podstawie harmonogramu wizyt, zaakceptowanego przez opiekunkę i podopiecznego

Oferta dotycząca opieki godzinowej obejmuje pełen zakres czynności wykonywanych przez opiekunkę zatrudnioną przez naszą firmę. W ich skład wchodzą zadania takie jak:

 • Podstawowe usługi wsparcia w czynnościach życia codziennego.
 • Pomoc w utrzymaniu czystości w miejscu świadczenia opieki (pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, korytarz), rozumiane jako odkurzanie, zmywanie, wynoszenie śmieci z gospodarstwa domowego.
 • Jeśli jest to wymagane - pranie niezbędnych rzeczy dla seniora.
 • Regularna zmiana pościeli na czystą.
 • Monitorowanie świeżości żywności, stanu zapasów domowych oraz lekarstw branych na stałe.
 • Zakupy spożywcze, środków czystości oraz materiałów pielęgnacyjnych.
 • Wyjścia do sklepu, wyjścia na spacery, do przychodni, fryzjera oraz kosmetyczki, a także do kościoła i w inne miejsca, które są wymagane przez podopiecznego.
 • Pomoc w utrzymaniu higieny osobistej: mycie, kąpiel, korzystanie z prysznica, higiena jamy ustnej.
 • Pomoc w korzystaniu z toalety, wymiana wkładek, pieluch, pieluchomajtek.
 • Planowanie i przygotowywanie posiłków świeżych i gotowych do spożycia, pomoc w przyjmowaniu posiłków i napojów, kontrola ilości spożytych pokarmów oraz napojów.
 • Codzienne podawanie leków.
 • Jesteśmy po to, aby Państwa bliscy otrzymali profesjonalne i sprawdzone wsparcie wtedy, kiedy tego potrzebują. Wieloletnie doświadczenie oraz praca ze sprawdzonym personelem sprawia, że mogą nam Państwo zaufać i powierzyć opiekę nad swoim rodzicem.
  Serdecznie zapraszamy do kontaktu.